Як уникнути зараження коронавірусом? – Запоріжжя Інфо

Як уникнути зараження коронавірусом?

Вчені рекомендують використовувати зволожувачі повітря, щоб уникнути високого ризику зараження коронавірусом SARS-CoV-2 в приміщенні. Про це повідомляє видання Science Alert.

Зволожене повітря захищає від коронавірусу За словами Лінсі Марр (Linsey Marr) з політехнічного університету Вірджинії, необхідно підтримувати вологість на рівні вище 40 відсотків, але нижче 60 в зимові місяці. У цих умовах вірус не виживає, а захисна система організму, в тому числі слизова оболонка органів дихання, працює краще, ніж при сухому повітрі.

Дослідник аерозолів Аджіт Ахлават (Ajit Ahlawat) і його колеги показали, що ймовірність передачі коронавірусу повітряним шляхом в посушливих місцях вищий, ніж у вологих. Це пов’язано з тим, що вірусні частинки при невеликій зволоженості залишаються в повітрі і зберігають здатність до зараження довше. У вологому повітрі ліпідна оболонка коронавірусу швидше руйнується, що інактивує патоген.

Більш високі температури також можуть перешкоджати поширенню вірусу через поверхні, хоча такий тип передачі зустрічається рідко. Крім того, вчені не радять підтримувати надмірну вологість, так як вона може сприяти зростанню цвілі, що викликає астму та алергічні реакції.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com