Як позбутися від запаху з рота: доктор Комаровський дав важливу пораду – Запоріжжя Інфо

Як позбутися від запаху з рота: доктор Комаровський дав важливу пораду

Доктор Комаровський розповів, з чим може бути пов’язаний запах з рота і як можна боротися з цим явищем. Він зазначив, що найчастіше такий запах не пов’язаний з хворобою внутрішніх органів.

Про це доктор Комаровський розповів на своїй сторінці в Instagram.

“У 99,9% випадків запах з рота не має ніякого відношення до хвороб внутрішніх органів. Існує дві причини, чому з’являється запах з рота – це проблеми з зубами та носоглоткою”, – пояснив Комаровський.

Він зазначив, що неприємний запах можуть викликати каріозні зуби і їх гниття. А значить, потрібно якомога швидше звернутися до стоматолога.

Другою причиною може стати проблема з носоглоткою. Якщо в ній накопичується слиз, і вона засихає, то починається процес гниття. Будь-які хронічні інфекції в порожнині рота і носоглотки призводять до неприємного запаху з рота. І потрібно відвідати отоларинголога.

“Однак отоларинголог не завжди може усунути, наприклад, хронічний тонзиліт. Але ви самі можете створити умови для того, щоб слиз не накопичувалася і не піддавалася процесу гниття”, – додав фахівець.

За словами Комаровського, дуже важливо дотримуватися правильного режиму в приміщеннях і там, де ви спите, повітря має бути прохолодне, чисте і свіже. Бажана температура в спальні + 18 градусів, вологість – 40-60%.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com