Як я обирала репродуктолога – Запоріжжя Інфо

Як я обирала репродуктолога

Хочу поділитися з вами досвідом пошуку клініки лікування безпліддя, з усіма наслідками, що випливають, і підводним камінням. Постараюся розповісти все максимально стисло, виділяючи лише основні моменти, на які варто звертати увагу всім парам із такою самою проблемою.

Мене звуть Вікторія, мені 39 років, моєму чоловіку Євгену 42. П’ять років тому ми все-таки зважилися завести дитину, але, як виявилося, це зробити було не так просто. Я вивчила дуже багато інформації щодо «правильного» зачаття, ми перепробували всілякі позиції, враховували дні тижня, місячні цикли та ще багато чого зайвого. Після довгих спроб самостійно розв’язати проблему ми розпочали пошук лікаря, який би допоміг нам зачати малюка. І тут розпочалося.

Перше звернення

Спочатку ми записалися до своїх спеціалізованих лікарів. Після аналізів нам призначили якісь вітаміни та добавки. Потім ще якісь, а потім ще. Єдине, чим виявилася корисною така практика, так це тим, що препарати дають зрозуміти, чи варто взагалі на них сподіватися.

Приблизно через сім місяців я зрозуміла, що настав час шукати більш радикальне рішення та звернутися до репродуктологів.

Вибір клініки

Куди звертатися з такою проблемою, я навіть гадки не мала. Єдиний варіант, який відразу прийшов на думку – «Медик Сервіс». Відділення клініки відкриваються по всій Україні, і виглядають досить непогано, із сучасним обладнанням та свіжим ремонтом усередині.

Але чи справді це слушний варіант? Я вирішила пошукати поради у друзів та знайомих. Після кількох листувань та дзвінків у мене з’явилися контакти клінік та лікарів.

Перший лікар мав дуже хорошу репутацію, вважався професіоналом та мав за плечима багато вдалих лікувань. Однак, у моєму випадку до лікування справа не дійшла, оскільки лікар виявився дуже високої думки про себе, був дуже неприємною людиною та загнув взагалі захмарну ціну. Тож від його послуг довелося відмовитись.

Наступною у списку була клініка «Анастасія». Тут дуже привітний персонал, відмінне сучасне обладнання та ціни не такі високі, як у минулому варіанті. Після аналізів лікар, несподівано для мене, поставив абсолютно протилежний діагноз та рекомендував інше лікування. Звичайно, для остаточного рішення мені була потрібна ще думка хоча б одного фахівця.

Зрештою, я звернулася ICSI Clinic. Тут мені відразу дуже сподобалося, атмосфера та персонал прямо-таки розташовували до себе. Ціни досить демократичні, результати аналізів були вже ввечері.

Після зустрічі із лікарем залишилися позитивні емоції. Тому що підтвердився прогноз першого лікаря, і мене це тішило. Зрештою я вирішила зупинити вибір саме на клініці ICSI. Сподіваюся, всі наші старання принесуть результат, та незабаром я вже поділюся добрими новинами.

А поки що хочу виділити кілька основних моментів, на які варто звернути особливу увагу:

  1. Скільки клініка існує на ринку України чи світу? Чим довше, тим, відповідно, краще.
  2. Зверніть увагу на манеру спілкування лікаря або персоналу, прислухайтеся до свого голосу. Якщо ви відчуваєте якийсь підозрілий дискомфорт, спробуйте в іншому місці.
  3. Обов’язково отримайте підтвердження діагнозу в іншому місці, хоча б у тому самому «Медик Сервіс».
  4. І, звичайно, професіоналізм персоналу та самого репродуктолога. Зверніть увагу на документи, які вам пропонують підписувати, а також на гарантії, які вам можуть надати.

Насамкінець хочеться виділити конфіденційність, оскільки це дуже інтимна тема, і нікому б не хотілося, щоб вона стала надбанням громадськості чи сторонніх людей. Всім удачі та терпіння!

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com