В Україні дозволили вакцинувати проти COVID-19 дітей від 12 років – Запоріжжя Інфо

В Україні дозволили вакцинувати проти COVID-19 дітей від 12 років

Вакцинувати дітей рекомендується вакциною Pfizer.

МОЗ дозволило вакцинувати підлітків від 12 років. При цьому йдеться про імунізацію тих дітей, які належать до груп ризику.

Про це Запоріжжя Інфо повідомляє з посиланням на відповідний наказ МОЗ.

Так, відповідно до затверджених рекомендацій, вакцинація від коронавірусу не з груп ризику і пріоритетної вакцинації може бути проведена при наявності щеплень, які відповідають віку з урахуванням затверджених протипоказань до вакцинації.

При цьому, у разі виникнення дефіциту вакцин, у пріоритеті забезпечити щепленнями дітей від 12 років та дорослих, які віднесені до пріоритетних груп вакцинації, мають високі ризики тяжкого перебігу COVID-19 та серйозних ускладнень від нього.

Зокрема, рекомендується вакцинувати осіб від 12 до 17 років, зокрема, враховуючи дані щодо безпеки та ефективності вакцини Pfizer для дітей віком від 12 років, а також зростання захворюваності SARS-CoV-2 серед дітей.

Однак, наголошується, що вакцинація препаратом Pfizer протипоказана при наявності в анамнезі серйозної алергічної реакції на один з компонентів вакцини.

Так, дітям, які перенесли міокардит або перикардит після першої дози вакцин Pfizer/BioNTech, необхідно відкласти введення другої дози до отримання наукових даних.

Громадяни, у яких в анамнезі був міокардит, не пов’язаний з вакцинацією проти COVID-19, і вони більше не перебувають під наглядом кардіолога, повинні бути вакциновані проти COVID-19.

Водночас, рекомендується відстрочити вакцинацію проти COVID-19 дітей, які перенесли дитячий мультисистемний запальний синдром до отримання додаткових наукових даних.

Вакцина Pfizer для дітей від 12 років використовується за схемою введення 2 доз (0,3 мл). Інтервал введення препарату, першої та другої дози – 21-28 діб.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com