Стало відомо, коли і як будуть прищеплювати українців від коронавірусу – Запоріжжя Інфо

Стало відомо, коли і як будуть прищеплювати українців від коронавірусу

Вакцинування населення України від коронавірусу Covid-19 – одне з найважливіших завдань, яке зараз стоїть перед владою. Центр громадського здоров’я України опублікувавши етапи, в які планується проводити вакцинацію населення від коронавірусу і кого будуть прищеплювати в першу чергу.

Перший етап вакцинації запланований на січень-квітень 2021 року. На цьому етапі щеплення зроблять людям з критичним ризиком зараження і розвитку Covid-19, а також ті, хто виконують критичні функції у відповідь на пандемію коронавірусу.

У центрі прогнозують, що другий етап припаде на квітень-червень 2021 року. Вакцину отримають люди з Надзвичайним ризиком зараження і розвитку китайського вірусу, а також ті, хто надає медичні послуги.

Третій етап має відбутися у червні-вересні 2021 року. Прищеплювати від ковіда будуть людей з високим ризиком розвитку та інфікування коронавірусу, і ті, хто виконують функції з підтримки безпеки і життєдіяльності держави.

У вересні 2021-березні 2022 року очікується четвертий етап вакцинації. Це люди з підвищеним ризиком зараження і розвитку короонавірусу і ті, хто виконують функції з підтримки безпеки і життєдіяльності держави.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com