Продукти, які корисно вживати зранку | Запоріжжя.Info

Продукти, які корисно вживати зранку

Продукти, які засвоюються дуже швидко.

Вівсянка

Хоч вівсяні пластівці і володіють не дуже низьким глікемічним індексом, але вони містять багато волокон. Волокна обволікають вуглеводи в шлунку, тому ви залишаєтеся ситими довгий час після їжі. Крім того, волокна корисні для травлення, так як вони стимулюють зростання корисних бактерій в кишечнику і запобігають запорам. Плюс, вівсянка є джерелом магнію, білка, фосфору і вітаміну В1.

Йогурт

Спершу може здатися, що йогурт – десерт під виглядом здорової їжі. Проте в йогурті ефективно поєднуються білки і вуглеводи. У той час, коли вуглеводи вже покинули шлунок, білки все ще там знаходяться і подовжують відчуття ситості на кілька годин. Крім того, йогурт багатий корисними бактеріями, які поліпшують травлення і знижують втому, оскільки містять триптофан – попередник серотоніну. Серотонін в мозку бореться з фізичної та емоційної втомою.

Шпинат

Мало того, що шпинат – один з найголовніших джерел заліза, він ще багатий калієм, магнієм і вітамінами групи В. Шпинат – джерело заліза.

Нерідко причиною стомлюваності є залізодефіцитна анемія, тому таким людям рекомендується внесення в раціон шпинату, тому що в ньому міститься багато заліза. Крім того, шпинат є джерелом вітаміну С.
Від Giraff


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com