Новий штам COVID-19 знайшли в 41 країні світу - Запоріжжя.Info

Новий штам COVID-19 знайшли в 41 країні світу

ВООЗ повідомляє про швидкі темпи поширення «британського» штаму коронавіруса. Він виявлений вже в 41 країні світу, проте поки мова йде про невелику кількість випадків. Ще в шести державах знайдена мутація родом з ПАР.

Мутований в Британії коронавірус продовжує поширюватися. Як повідомляє Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), цей штам Sars-CoV-2 виявили вже в 41 країні і території. Така ситуація складалася до 5 січня, додали в організації. Є і ще одна мутація, знайдена в Південно-Африканській республіці (ПАР). Її зафіксували вже в шести країнах світу.

«Британський» ковід знайшли вже, серед інших країн, в Греції, на Кіпрі, у В’єтнамі і декількох штатах США, а також Швейцарії та Швеції. Знайдено штам і в Данії, Нідерландах, Австралії, Італії, ПАР, Швейцарії, Німеччини.

14 грудня міністр охорони здоров’я Великобританії Меттью Хенкок заявив, що в Англії знайшли новий штам коронавіруса. «Ми в даний час ідентифікували понад тисячу випадків з цим різновидом», – підкреслив чиновник.

Він додав, що у вчених немає причин вважати цей штам COVID-19 важчим, ніж звичайний. Немає підстав також вважати, що цей швидкий коронавірус буде успішно боротися з уже створюваною вакциною. У той же час британський прем’єр Борис Джонсон заявив, що цей штам на 70% більше заразний, ніж «класична» версія коронавіруса.

25 грудня глава Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Ханс Клюге заявив, що новий штам, імовірно, поширюється серед молодих вікових груп.

Всі країни Євросоюзу, Індія, Китай і Ізраїль також вирішили не пускати до себе до пори до часу жителів Великобританії. Замороження авіасполучення пов’язане з новим штамом.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com