Найефективніші маски для захисту від вірусів - Запоріжжя.Info

Найефективніші маски для захисту від вірусів

Дослідники з Каліфорнійського університету в Ріверсайді протестували лицьові маски, виготовлені з бавовни, поліефірних волокон і декількох видів натурального шовку, і визначили найефективніший матеріал для захисту від коронавірусу.

Вчені виявили, що шовкова тканина ефективніше від бавовняних і віскозних матерій, які використовують в масовому виготовленні захисних масок. Причина в тому, що вони не вбирають вологу, в якій і знаходиться коронавірус, що передається повітряно-крапельним шляхом.

“Шари шовку затримують вологу і перешкоджають вдиханню вірусів, а також не накопичують на своїй поверхні воду, на відміну від бавовни та віскози”, – розповів автор дослідження, доцент Каліфорнійського університету Патрік Герра.

За словами дослідників, бавовна вбирає вологу, як губка, і перестає виконувати захисні функції через 30-40 хвилин після початку використання. Шовкова тканина “дихає” впродовж всього часу застосування.

Крім того, дослідження показало, що мідь, який міститься в шовку, є хорошим дезинфікуючим агентом.

Вчені продовжують свої дослідження, щоб встановити, як довго коронавірус зберігає активність на поверхні маски з шовку і з інших матеріалів. Це дозволить визначити тривалість їх ефективного використання при роботі в зонах, де перебувають хворі COVID-19.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com