Комаровський розповів, чи може нашкодити вакцина від коронавірусу - Запоріжжя.Info

Комаровський розповів, чи може нашкодити вакцина від коронавірусу

Вакцина від коронавірусу не може приносити шкоду людському організму, більше ніж сам вірус.

Таку думку озвучив доктор Комаровський.

“Звичайно, таке питання є. А чи є у тебе питання: чи не шкодить коронавірус? У тебе є таке питання? Ні! У тебе ж немає сумнівів, що коронавірус шкодить. Може вакцина нашкодити більше, ніж коронавірус? Це вкрай малоймовірно, щоб вакцина могла нашкодити більше, ніж коронавірус. Ні один лікар навіть не може намалювати цей механізм”, – сказав заслужений український педіатр.

Медик повідомив, що хотів би вакцинуватися препаратом від Pfizer/BioNTech, Moderna або Johnson & Johnson. За словами лікаря, індійською вакциною Covishield він щепитися поки не буде, оскільки перехворів COVID-19 наприкінці листопада 2020 року. Він сказав, що буде чекати “нормальну вакцину”.

“Тобто на шість місяців я точно захищений… Тому я почекаю нормальну вакцину”, – сказав він.

Медик зазначив, що уряд не надав українцям повної інформації про всі вакцини.

“Ми слово Covishield всі дізналися два тижні тому. Це жах! З людьми треба розмовляти, насамперед з лікарями. Мені не подобається, коли починають розповідати: “Ну вже ж Індія…” Ну і що, що Індія? Це не проблема. Проблема одна: дайте матеріали щодо ефективності і безпеки. Якщо ВООЗ це сертифікувала, такі матеріали повинні існувати”, – зазначив Коморовський.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com