Жительці міста Пологи нарахували борг за аварійний витік води: що сталося – Запоріжжя Інфо

Жительці міста Пологи нарахували борг за аварійний витік води: що сталося

У Пологах жінка має сплатити величезний борг місцевому водоканалу за витік води. Попри те, що за водопостачання абонент сплачувала регулярно, коли сталася аварійна поломка відбувся перерахунок і тепер на сплату боргу є півроку.

Пані Олена – жителька міста Пологи. До її будинку вода не підведена. Жінка користується  колонкою на подвір’ї. Певнить: за воду завжди сплачувала вчасно. Однак два місяці тому  опинилася у списку боржників місцевого водоканалу.

Проблема виникла наприкінці вересня. У ямі  під колонкою виявили витік води. Того ж дня, 30 вересня, каже жінка, звернулася до “Міськводоканалу”. Викликала аварійну службу, однак дочекалася працівників лише за кілька днів.

Прорив усунули, провели перерахунок за лічильником. Виявилося, жінка має сплатити за понад 250 кубів води. Олена переконана, “Міськводоканал” мав би надати їй акт списання за воду, що витекла через аварійну ситуацію, а не виставляти борговий рахунок. На підприємстві ж пояснюють: акт видають, якщо витік був у загальній мережі, а не у абонента.

Списувати борг у “Міськводоканалі” причин не бачать, пропонують реструктуризацію на півроку.  У разі несплати, відключити абонента від водопостачання можуть за рішенням суду. Жінка каже, платити за воду, яку не використовувала не буде, тож планує й сама звернутись до суду.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com