Запорізький ВУЗ намагався позбавити житла професора, який вийшов на пенсію – Запоріжжя Інфо

Запорізький ВУЗ намагався позбавити житла професора, який вийшов на пенсію

Чоловік понад десять років присвятив праці у ВУЗі та мешкав в гуртожитку, який йому надав виш. Після виходу на пенсію його попросили звільнити житло.

Про подію повідомляє пресслужба Жовтневого суду міста Запоріжжя.

Справа дійшла до Верховного Суду, який залишив в силі рішення Жовтневого районного суду міста Запоріжжя. До суду звертався виший навчальний заклад з позовом про виселення колишнього викладача, завідувача кафедри з гуртожитку.

Судом було встановлено, що чоловік є пенсіонером за віком та більш ніж 10 років присвятив праці у ВУЗі. Його родині надали житло в гуртожитку, та після виходу на пенсію почали вимагати звільнити помешкання. Суд встановив, що це можливо лише за умови надання іншого житла.

Апеляційний суд скасував рішення Жовтневого районного суду, зазначивши, що відповідач отримав кімнату тимчасово на період трудових відносин, а тому після закінчення трудового договору зобов’язаний звільнити приміщення без надання іншого житла.

Чоловік звернувся до Верховного Суду, який скасував рішення Апеляційного суду та залишив в дії рішення Жовтневого районного суду міста Запоріжжя. Верховний Суд мотивував рішення тим, що навіть якщо законне право на зайняття житлового приміщення припинене, особа вправі мати можливість, щоб її виселення було оцінене судом на предмет пропорційності у світлі відповідних принципів статті 8 Конвенції та є необхідним у демократичному суспільстві.

Таким чином були захищені житлові права колишнього працівника освіти, професора, який перебуває на пенсії та його сім’ї.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com