Запорізьким безробітним пропонують стабільну та високооплачувану роботу – Запоріжжя Інфо

Запорізьким безробітним пропонують стабільну та високооплачувану роботу

Запорізькі безробітні зможуть опанувати затребувану професію.

У центрах зайнятості Запорізької області щодня реєструються 200-300 безробітних. Тільки за  неповний грудень цього року в області було зареєстровано п’ять тисяч осіб.

Про це зазначили співробітники Запорізького обласного центру зайнятості під час онлайн-зустрічі. В ній також взяв  участь директор Центру кар’єри Метінвест Віталій Тишечко.

Він  розповів, що Центр кар’єри Метінвест займається підбором персоналу для підприємств Групи. У Запоріжжі їх п’ять: ПАТ “Запоріжсталь”, ПАТ “Запоріжвогнетрив”, ПАТ “Запоріжкокс”,  ТОВ “Запорізький ливарно-механічний завод” та ТОВ “ Метінвест-Промсервіс”.

— У нас є інформація про всі вакансії усіх активів Групи Метінвест з описами функцій, графіками робіт, умовами праці, кар’єрними маршрутами. Ми є партнерами центру зайнятості зпрацевлаштування кандидатів, які шукають постійну і стабільну роботу. Партнерські відносини з центром зайнятості — це пріоритет для нас.  Нам простіше та комфортніше працювати разом, бо у центра є своя база безробітних, —  зазначив Віталій Тишечко.

Наразі, за словами Віталія Тишечко, найбільш затребуваними вакансіями на запорізькі підприємства Групи Метінвест є машиніст крану, електромонтер,  електрогазозварник, газорізальник, контролер у ливарному виробництві, слюсар механозбірних робіт, водій навантажувача, токар. Заробітна плата за цими професіями сягає від 10 до 30 тисяч гривень.

Як розповів Віталій Тишечко, Центр кар’єри Метінвест разом з Запорізьким обласним центром зайнятості  організували навчання за робітничимипрофесіями для тих, хто немає кваліфікації та досвіду роботи. За короткий термін кандидати можуть опанувати нову професію та отримати стабільну роботу.

— У нас є вакансії для навчання з “нуля”  за такими професіями, як токар, фрезерувальник, шліфувальник, вогнетривник.  За цими професіями ми готові формувати групи, або організовувати індивідуальне навчання. Ми готові підписувати договори з центром зайнятості про гарантоване працевлаштування  та організовувати навчання. Наприклад, на Запорізький ливарно-механічний завод потрібні токарі. Тому ми створили спільний проєкт з центром зайнятості для навчання за цією професією.

Окрім цього на підприємства Групи Метінвест потрібні кандидати без кваліфікації на такі професії: вогнетривник, формувальник, апаратчик та інші.

—   За цими професіями спеціалістів не готує жоден навчальний заклад.  Ми розуміємо, що це специфіка саме металургійного виробництва і кандидатів за такими професіями з досвідом роботи немає.  На ці професії ми готові брати будь-яких кандидатів, які готові пройти медичний огляд та швидко опанувати професію. Наприклад, навчання за професією “вогнетривник” триває 3,5 місяці.

Віталій Тишечко також розповів про переваги працевлаштування на підприємства Групи Метінвест.

— Перш за все — це офіційне працевлаштування, стабільна заробітна плата від 10 до 30 тисяч гривень. На підприємствах Групи Метінвест працівники отримують повний соціальний пакет, міжнародні стандарти  у сфері охорони праці, професійний та кар’єрнийрост, перспективи підвищення оплати праці, корпоративні заходи та безкоштовний груповий трансфер по місту для працівників, гуртожиток для працевлаштованих співробітників з постійним місцем проживання за межами Запоріжжя.

Для поширення інформації про вакансії та можливості навчання серед безробітних Запорізької області Віталій Тишечко запропонував провести після новорічних свят ярмарки вакансії у Бердянську, Мелітополі, Василівці, Токмаку, Енергодарі, Пологах та в інших районних центрах зайнятості.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com