ЗАПОРІЖЦІВ ПРОСЯТЬ ПОВІДОМЛЯТИ ПРО ПОШКОДЖЕНІ СМІТТЄВІ БАКИ – Запоріжжя Інфо

ЗАПОРІЖЦІВ ПРОСЯТЬ ПОВІДОМЛЯТИ ПРО ПОШКОДЖЕНІ СМІТТЄВІ БАКИ

Працівники “Вельтуму” ремонтують баки, які псують запоріжці. Одні роблять це навмисне, інші – викидаючи будівельне сміття. Приводять до ладу контейнери не лише на підприємстві. В районах міста працює мобільна бригада, виїжджає, якщо контейнер можна оновити безпосередньо на місці.

Сьогодні мобільна ремонтна бригада працювала на вулиці Незалежної України, 72. Здебільшого працівники замінюють колеса на сміттєвих контейнерах. Цього разу ремонт знадобився через перевантаження баку.

Слюсар-ремонтник компанії “Вельтум-Запоріжжя” Євген Волк вважає, що до перевантаження призвело будівельне сміття. Перевантаження баків виводять з ладу підшипники. Тож колеса перестають крутитись. А це, в свою чергу, ускладнює вивезення відходів.

Працівники кажуть, аби відремонтувати 1 такий контейнер, витрачають близько 20 хв. Протягом тижня повертають до життя близько півсотні баків. Додають роботи “Вельтуму” й вандали та крадії.

Начальниця господарського відділу компанії “Вельтум-Запоріжжя” Ірина Лаврентьєва каже, часто запоріжці крадуть колеса, підпалюють контейнери. Жінка просить жителів міста повідомляти про зруйновані баки на гарячу лінію “Вельтум-Запоріжжя” за телефоном: 228-55-25.

Протягом нинішнього року вандали спалили 73 пластикових сміттєвих контейнери. Вони вже не підлягають відновленню. У “Вельтумі” кажуть, підпалюють баки найчастіше в Дніпровському та Хортицькому районах, а колеса псують та викрадають в Олександрівському й Вознесенівському.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com