Запоріжанка звинувачує колишнього чоловіка у зникненні дітей. Правоохоронці допомогти не можуть – Запоріжжя Інфо

Запоріжанка звинувачує колишнього чоловіка у зникненні дітей. Правоохоронці допомогти не можуть

Колишній чоловік запоріжанки Юлії Груздової, за її словами, зник разом із їхніми неповнолітніми дітьми. Сталося це за 2 тижні після того, як 1 грудня Запорізький Апеляційний суд ухвалив, що вони житимуть із матір’ю.

Про це розповіла Юлія Груздова.

За її словами 14 грудня ввечері у поштовій скриньці вона знайшла лист, у якому колишній чоловік Володимир написав, що “тимчасово вивіз дітей із метою оздоровлення та відпочинку за межі Запоріжжя на строк, що не перевищує одного місяця”. За словами жінки, так він вчинив після ухвали Запорізького апеляційного суду передати неповнолітніх сина та доньку матері 1 грудня.

“Груздов на мої дзвінки не відповідає. Написав тільки одне повідомлення, що не бачив рішення суду й виконувати його не збирається. Коли офіцери поліції додзвонились до нього, він сказав, що, так, він із дітьми виїхав за межі Запоріжжя. Але куди та на який час  не відповів”, — каже Юлія.

14 грудня Юлія Груздова подала заяву до відділу поліції №4 Запорізького районного управління поліції. Зокрема, просила “негайно встановити місце знаходження її дітей та надати їй можливість впевнитися в їхньому здоров’ї та благополуччі”. Правоохоронці у негайних діях їй відмовили, кажуть: заява розглядатиметься протягом 30 днів, а підстав для впровадження плану-перехоплення немає, адже фактично, на думку диспетчера поліції, дітей, які раніше і жили з батьком, ніхто не викрадав.

Жінка каже, що колишній чоловік міг перевезти дітей до родичів, у Росію чи Крим. На Гарячій лінії Державної прикордонної служби їй відповіли, що такі питання в Україні — це компетенція поліції, але запевнили, що без згоди матері виїзд дітей за кордон не дозволять.

Працівники Запорізької міської служби у справах дітей не мають інформації щодо місця знаходження дітей колишнього подружжя Груздових, каже керівниця служби Наталія Сиворакша:

“Сьогодні визначене місце проживання дітей із мамою. Звичайно, вона мала забрати дітей зараз. Про ситуацію, що батько вивіз дітей, нам нічого не відомо. З юридичної сторони можна сказати, що можна звернутися до органів поліції, але це ж батьки, це ж мова не про викрадення дітей йде. Треба все-таки знайти вихід на батька, де зараз перебувають діти, що з ними сталося.Точно знаю, що за межі України вивезти дітей неможливо, тому що має бути, або рішення суду, або дозвіл, де затверджується місце проживання дітей”, — каже Наталія Сиворакша.

15 грудня Юлія Груздова звернулась до правоохоронних органів із заявою відкрити стосовно колишнього чоловіка кримінальне провадження та розпочати розслідування, передбачені статтею 382-ою Кримінального Кодексу України (Умисне невиконання рішення суду). З Володимиром Груздовим намагалися поспілкуватися й кореспонденти, але на телефонні дзвінки він не відповів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com