Україна пришвидшить створення бази ВМС у Бердянську – Запоріжжя Інфо

Україна пришвидшить створення бази ВМС у Бердянську

Відповідне доручення дасть новопризначений міністр оборони України Олексій Резніков за результатами робочої поїздки в Бердянськ.

Про це повідомляє пресслужба оборонного відомства.

За словами міністра, після окупації Криму та дестабілізації ситуації в окремих районах Донбасу “Росія намагається де-факто окупувати й Азовське море, і це вже створило системні загрози для судноплавства”.

“Ми постійно звертаємо на це увагу, адже це небезпечний прецедент для всього світу. Посилення наших можливостей у цьому напрямі та розвиток ВМС загалом є одним із пріоритетів”, – заявив міністр.

Що планують побудувати на базі ВМС?

Своєю чергою командувач Військово-морських сил ЗСУ Олексій Неїжпапа повідомив, що на баланс міноборони буде передано ділянку в понад три гектари, де буде розміщено командування бази, два дивізіони кораблів, а саме: дивізіон малих броньованих артилерійських катерів і патрульних катерів типу Mark VI та дивізіон суден забезпечення.

Також тут будуть дислокуватися радіотехнічний підрозділ та підрозділ боротьби із протидиверсійними засобами. У 2021-му році вже виділена земельна ділянка на майже півтора гектара, де зводиться казармовий комплекс для 200 військовослужбовців окремого батальйону морської піхоти.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com