У ЗАПОРІЗЬКИХ ЛІКАРНЯХ ОБЛАШТУВАЛИ ПУНКТИ ОБІГРІВУ ДЛЯ БЕЗХАТЧЕНКІВ – Запоріжжя Інфо

У ЗАПОРІЗЬКИХ ЛІКАРНЯХ ОБЛАШТУВАЛИ ПУНКТИ ОБІГРІВУ ДЛЯ БЕЗХАТЧЕНКІВ

На час холодів у Запоріжжі працюватимуть одразу кілька пунктів обігріву для безхатченків та людей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Вони розташовані у 3-тій, 4-тій, 8-мій та 10-тій лікарнях.  Також врятуватися від погодних примх можна у відділенні нічного перебування для безхатченків на вулиці Радіаторній, 40. Там не лише зігріють гарячим чаєм, а й нададуть можливість переночувати. 

Григорій – безхатько. Розповідає, до пункту обігріву, що на Радіаторній, 40 цієї зими приходить вже не вперше. Завдяки цьому закладу має де перечекати морози. Бо раніше з ним траплялися неприємності. Якось у холод навіть обморозив ноги:

“Був мороз, а потім потепліло, я бігав у кросівках, і ноги були мокрі. Вночі знов вдарив мороз, я під ранок почав знімати шкарпетки, а вони у льоду, ноги колом стали”.

Працівники пункту розповідають, тут безхатченки можуть не лише поїсти та прийняти гарячий душ, але й переночувати. Наголошують, заклад працює винятково за встановленим графіком: прийом з 18:00 до 20:00. Черговий проводить опитування на вході, складає список, бо ведеться облік. Тут укладають договір на надання соціальної послуги.

Для ночівлі у відділенні передбачені окремі кімнати із ліжками та постільною білизною. А у просторій кухні, яка обладнана необхідною технікою, можна приготувати їжу та повечеряти.

На кухні є мийки, холодильники, електроплити, чайники. Можна посмажити картоплю або приготувати кашу. 

Також безхатченки отримують у центрі продуктові набори, в які входить пюре швидкого приготування, печиво, чай та цукор. У закладі зазначають, щовечора сюдин приходить із десяток людей. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com