У Запорізькій області триває призов на строкову військову службу – Запоріжжя Інфо

У Запорізькій області триває призов на строкову військову службу

Під час традиційної наради голови ЗОДА Олександра Старуха з головами районних державних адміністрацій  обговорили хід призовної кампанії на жовтень-грудень 2021 року.

Як розповів комісар Запорізького обласного військового комісаріату Геннадій Яременко, держзавдання для Запорізької області складає 603 призовники. На сьогодні воно виконано на 88 %. Якщо говорити по конкретним районам – Запорізький виконав призов на 92%, Бердянський – 90%, Пологівський –  88%, Мелітопольський  – 83%, Василівський –  77%. Голова ЗОДА поставив керівникам районів задачу провести роботу з місцевими військовими комісаріатами, аби виконати призов.

Також керівництво області, голови районних державних адміністрацій та керівництво Запорізької бригади територіальної оборони.обговорили ймовірні місця  розміщення  додаткових сил територіальної оборони на території регіону, а також заходи, які треба вжити для забезпечення  належної матеріально-технічної бази. З головами РДА додатково обговорили наявність невикористовуваних приміщень, які можуть стати місцями розміщення сил тероборони. Були окреслені подальші спільні дії керівництва бригади територіальної оборони та виконавчої влади в Запорізькій області.

-Вже 1 січня вступає в дію закон «Про основи національного спротиву», і у Запорізькій області має розпочатися розгортання сил. А з 1 червня розпочнеться бойова підготовка відділів тероборони. Тож маємо вже сьогодні вирішити це питання – визначитися з місцями для розміщення та термінами їх передачі, –  відзначив Олександр Старух.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com