У Запоріжжі суд проігнорував протокол поліції про порушення умов карантину менеджеркою піцерії – Запоріжжя Інфо

У Запоріжжі суд проігнорував протокол поліції про порушення умов карантину менеджеркою піцерії

Суддя Ленінського райсуду Запоріжжя закрив провадження у адміністративній справі відносно менеджерки закладу харчування  за ч.1 ст. 44-3 КпАП України «Порушення правил щодо карантину людей» у зв`язку із відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Співробітники поліції нещодавно склали протокол про адміністративне правопорушення менеджеркою «Pizza day» при здійсненні діяльності в закладі. Мовляв, вона не здійснила належний контроль за працівниками піцерії щодо використання засобів індивідуального захисту, чим порушила умови карантину.

Хоча у судове засідання менеджерка не з`явилася, суддя, який розглядав справу про її притягнення до адміністративної відповідальності, був на боці запоріжанки. Дослідивши матеріали справи, суддя дійшов висновків, що у матеріалах поліцейського провадження відсутні документи щодо суб`єкту господарювання, який здійснював нібито заборонену діяльність, а також документи, які підтверджують зайняття запоріжанкою посади директора чи зайняття підприємницькою діяльністю.

Таким чином, судове провадження підлягає закриттю за відсутністю події і складу адміністративного правопорушення. Що й зробив суддя, видавши постанову про це.

Постанова судді могла бути оскаржена до Запорізького апеляційного суду протягом 10 діб, але поліція не стала писати апеляцію. Рішення судді днями набуло законної сили.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com