У Запоріжжі створюють одну з перших в Україні лабораторію штучного інтелекту – Запоріжжя Інфо

У Запоріжжі створюють одну з перших в Україні лабораторію штучного інтелекту

Наразі проводяться роботи з організації науково-дослідного простору.

На базі Запорізької політехніки створюють одну з перших в Україні лабораторій штучного інтелекту. Наразі в університеті проводять роботи з організації науково-дослідного простору, до якого вже придбали необхідне комп’ютерне обладнання. Про це повідомляє пресслужба Запорізької обласної ради.

Минулого року Кабінет Міністрів України затвердив розпорядження «Про схвалення Концепції розвитку штучного інтелекту в Україні». Ідею одразу ж підхопили в НУ «Запорізька політехніка», яка мала напрацювання у цій царині та спиралась на промисловий потенціал регіону.

Наразі в університеті створюють сучасну лабораторію, яку планують відкрити у головному корпусі. Поки ведуться роботи з організації науково-дослідного простору, за підтримки депутатів обласної ради вже придбали необхідне комп’ютерне обладнання.

Світ сучасних інформаційних технологій вимагає новаторських підходів у системі вищої освіти. Тому створення таких лабораторій на базі Запорізької Політехніки – важлива частина розвитку вишу, зазначає голова облради Олена Жук:

Результатом запровадження лабораторії стануть наукові розробки студентів, які сьогодні дуже потрібні у промисловому комплексі.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com