У Запоріжжі поновили роботу центри масової вакцинації – Запоріжжя Інфо

У Запоріжжі поновили роботу центри масової вакцинації

3 січня центри масової вакцинації від КОВІД-19 відкрилися у Запоріжжі після дводенної перерви святковими вихідними – 1 та 2 січня. 

Журналісти Суспільного побували, зокрема, у двох центрах масової вакцинації. 

На вулиці Перемоги у торговельному центрі “Амстор”, близько 14-ї години, щепитися прийшли двоє людей. З восьмої години ранку вакцинували 69, каже лікарка мобільної бригади Зоя Воскобойник.

У Запоріжжі поновили роботу центри масової вакцинації

“У достатній мірі охочих зробити вакцинації зараз. Актуально те, що потрібно зберігати терміни вакцинації, тобто, витримувати. Інтервал між першою і другою вакциною повинен бути таким, як повинен бути. Тому, вакцинація йде повним ходом”, – каже вона.

“Друга вакцина. Дізнався з Інтернету, де розташований пункт неподалік і прийшов. Загалом, роблю щеплення для того, аби виїхати за кордон.”, – каже запоріжець Ростислав. У Запоріжжі поновили роботу центри масової вакцинації

У центрі масової вакцинації, розташованому у гіпермаркеті “Епіцентр” на Прибережній магістралі, о пів на третю годину заповнював документ на вакцинацію запоріжець Владислав.

“Дізнався від друга, котрий вже зробив два щеплення. Вакцинуватись вирішив для своєї ж безпеки та безпеки рідних”, – розповів він.У Запоріжжі поновили роботу центри масової вакцинації

“Зараз в наявності у нас є “Pfizer”, “CoronaVac” та “Moderna”. За сьогодні, до другої години, було зроблено 18 доз, після другої години і до третьої — шість доз. Після новорічних свят ми працюємо у звичному режимі. Кожного дня з восьмої до 20-ї години”, – каже Юлія Антасевич, лікарка мобільної бригади Центру вакцинації у торговельному центрі “Епіцентр”.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com