У Мелітополі послабили карантинні обмеження – Запоріжжя Інфо

У Мелітополі послабили карантинні обмеження

У Мелітополі, що на Запоріжжі, послабили карантинні обмеження та дозволили проведення масових заходів. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ та НС 17 грудня.

Про це повідомили на сайті Мелітопольської міської ради.

Як зазначили у міськраді Мелітополя, наразі у місті всі показники епідемічної небезпеки значно нижчі за показники “червоної” зони, а також у місті вакциновані понад 50% населення – це 86 894 мешканці, з них закінчили вакцинацію (отримали 2 щеплення) – 40 457 осіб.

“За останні 2 тижні у Мелітополі кількість захворілих на коронавірусну інфекцію зменшилась на 48,1 %. Крім того, відмічається зменшення  кількості госпіталізацій за 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом на -50,0 %”, — зазначили на сайті міськради.

Опираючись на такі показники, на позачерговому засіданні місцевої комісії ТЕБ та НС вирішили, що з 17 грудня 2021 року в Мелітополі дозволяється проведення масових заходів, за умови, що в усіх учасників буде сертифікат про вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або довідка про одужання особи від зазначеної хвороби.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com