У Мелітополі молодик підозрюється у масштабному інтернет-шахрайстві – Запоріжжя Інфо

У Мелітополі молодик підозрюється у масштабному інтернет-шахрайстві

Слідчим 21-річному місцевому мешканцю повідомлено про підозру.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2019 році він, маючи навички роботи із комп’ютерною технікою та Інтернет-ресурсами, використовуючи електронно-обчислювальну техніку, зареєстрував у соціальній мережі «Instagram» акаунт інтернет-магазину. З метою заволодіння коштами потенційних клієнтів, чоловік залучив до шахрайської оборудки свою співмешканку. Жінка розміщувала на сторінці інформацію у вигляді оголошень щодо продажу одягу та предметів гардеробу, яких насправді не було в наявності. Для отримання від потенційних покупців грошових коштів та їх  переведення у готівку, зловмисник придбав банківські картки через третіх осіб.

Мешканці з усіх областей України з метою придбання товарів спілкувались з продавцем інтернет-магазину та  перераховували передплату за товар, але не отримували  його, а  сплачені кошти повернути не могли.

Наприкінці 2020 та на початку 2021 років до органів Національної поліції. почали звертатись перші жертви шахрайської оборудки. За даними слідства від шахрайських дій постраждало близько тисячі осіб.

Нагадаємо: 26 листопада правоохоронці провели обшуки в автомобілі та за місцем мешкання фігуранта, в ході яких вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, сім-карти, банківські карти, «чорнові записи» та грошові кошти, походження яких співмешканці пояснити не змогли.

Наразі, працівниками відділу протидії кіберзлочинам продовжується збір доказової бази по інших епізодах шахрайства та встановленню  потерпілих осіб. На теперішньому етапі слідства, доведена причетність фігуранта до 29 кримінальних епізодів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com