У 6-ІЙ МІСЬКЛІКАРНІ ЧОТИРИ РАЗИ НА ДЕНЬ ЗАПРАВЛЯЮТЬ КИСНЕВІ БАЛОНИ – Запоріжжя Інфо

У 6-ІЙ МІСЬКЛІКАРНІ ЧОТИРИ РАЗИ НА ДЕНЬ ЗАПРАВЛЯЮТЬ КИСНЕВІ БАЛОНИ

Заповнена реанімація та трохи більше сорока вільних місць на весь медзаклад. Така ситуація зараз у шостій міській лікарні, де борються за життя пацієнтів, хворих на Ковід-19. Лікарі кажуть, штам «Дельта» більш жорсткий та нещадний до людей різного віку. Він швидше прогресує та більше пацієнтів потребують кисневої терапії. У лікарні доводиться по чотири рази на день заправляти балони з киснем.

Приймати ковідних хворих шоста лікарня почала понад місяць тому. І за цей час тут вже пролікувалося близько півтисячі людей. Лікарі кажуть, зазвичай найтяжче недугу переносять пацієнти, які мають супутні хронічні захворювання. Через це збільшується і термін перебування у стаціонарі. Директорка КНП “Міська лікарня №6” Ірина Віцина розповідає, за життя тяжких пацієнтів доводиться боротися по 20-30 днів. У них декомпенсуються захворювання серцево-судинної системи, цукровий діабет, тож боротися доводиться з цими ускладненнями.

З тих півтисячі пацієнтів, які потрапили у лікарню, вакциновані були лише 20, зазначають у лікарні. Всі вони перехворіли значно легше, ніж невакциновані.

Ситуація у лікарні залишається складною, але потроху стабілізується, кажуть лікарі. Втім, додають – розслаблятися зарано. Зараз щодня виписують до 20 хворих, а госпіталізують до 10 пацієнтів.

Лікарі вкотре нагадують на важливості вакцинації, задля захисту. Адже щеплення рятує від важкого перебігу хвороби. А ще зауважують, аби убезпечити себе та оточуючих, слід завжди дотримуватись карантинних норм – носити маску, користуватись антисептиком, мити руки та слідкувати за своїм самопочуттям.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com