Ціна на газ для мешканців Запоріжжя залишиться незмінною – Запоріжжя Інфо

Ціна на газ для мешканців Запоріжжя залишиться незмінною

ТОВ «Запоріжгаз Збут», яке працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», із травня поточного року не змінює вартість природного газу для побутових споживачів — 7,99 грн за кубометр.

«На цьому рівні вартість ресурсу для 470 тисяч наших побутових клієнтів залишиться і у грудні, і до кінця опалювального сезону. Це дозволить споживачам не турбуватися з приводу цінових коливань енергетичного ринку та споживати ресурс у необхідному обсязі», — повідомила директор ТОВ «Запоріжгаз Збут» Юлія Бурдак.

За її словами, на європейському енергетичному ринку вкотре намітилася тенденція до зростання вартості газу. Коливання ціни ресурсу відбилося на деяких українських постачальниках. Частина з них у грудні запропонувала своїм клієнтам газ за ціною, яка перевищила 38 грн за кубометр у місячних тарифах.

«Запоріжгаз Збут» у травні цього року запропонував клієнтам два довгострокові тарифи — «Твій газ Річний» та «Твій газ Рівномірний платіж» із фіксованою ціною 7,99 грн за кубометр. Умови контрактів передбачають «заморожування» ціни до травня 2022 року», — додала Юлія Бурдак.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com