Пожежа у запорізькій інфекційній лікарні: під суд підуть ексдиректор закладу та завгосп – Запоріжжя Інфо

Пожежа у запорізькій інфекційній лікарні: під суд підуть ексдиректор закладу та завгосп

Від прокуратури Запорізької області з’явилася нова інформація щодо справи про пожежу в Запорізькій обласній інфекційній лікарні.

До суду скеровано обвинувальні акти стосовно ексголовного лікаря та завгоспа інфекційної клінічної лікарні за фактом порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки та правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей (ч. 2 ст. 270, ч. 2 ст. 272 КК України).

Досудовим слідством установлено, що до вказаних наслідків призвели грубі порушення та недотримання вимог чинного законодавства щодо пожежної безпеки та правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою, які були допущені колишнім головним лікарем медустанови, а також службовою особою лікарні, відповідальною за техногенний та протипожежний стан.

Нагадаємо, трагічна пожежа, яка забрала життя чотирьох людей, сталася у реанімаційному боксі ковідного відділення на першому поверсі п’ятиповерхового корпусу інфекційної лікарні. Розуміючи життєво важливу необхідність повноцінного функціонування медичного закладу для мешканців області, комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест одразу вирішив надати фінансову допомогу у проведенні ремонту та усуненні наслідків пожежі на першому поверсі будівлі. Після закінчення слідчих дій соціально відповідальний бізнес розпочав роботи і за два місяці повністю відновив приміщення відділення.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com