Посадовці міськради розповіли у скільки обійшлася головна ялинка Запоріжжю – Запоріжжя Інфо

Посадовці міськради розповіли у скільки обійшлася головна ялинка Запоріжжю

Близько 2 мільйонів гривень використала Запорізька міська рада на закупівлю гірлянд для головної ялинки міста, що на площі Маяковського. Загалом на облаштування чотирьох новорічних майданчиків з міського бюджету було виділено близько 8 мільйонів 800 тисяч гривень.

Про це розповіли директорка міського Департаменту культури і туризму Катерина Сімонова та секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

За словами Катерини Сімонової, цьогоріч ялинку прикрасили повністю новими іграшками та гірляндами. Каркасу ялинки та штучним гілкам – три роки. Заввишки новорічне дерево – 22 метри.

Посадовці міськради розповіли у скільки обійшлася головна ялинка Запоріжжю

Ми проаналізували найкращі ялинки світу, ми завжди так робимо в роботі своїй. І обрали стиль, який сучасний, скажімо, європейський. Це Німеччина, Відень, це Париж… Звісно, ми розуміємо, що у нас інші бюджети“, – зазначила Катерина Сімонова.

Як повідомив заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Васюк ілюмінацію, яка була на ялинці раніше, вирішили використати для прикрашання інших новорічних локацій.

Завершать прикрашати площу Маяковського 17 грудня. Наступного дня відбудеться офіційне відкриття ялинки. Також прикрашають локації на бульварі Шевченка та каскаді фонтанів «Райдуга».

Посадовці міськради розповіли у скільки обійшлася головна ялинка Запоріжжю

Там, зокрема, триває монтаж сцени та ковзанки площею 800 квадратних метрів. Окрім того, працюватимуть фотозони та фут корти. Як повідомила Катерина Сімонова, вся концертна програма також відбуватиметься на «Райдузі». Там впродовж всього місяця працюватиме сцена.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com