Неможливо дістати додому: запоріжців просять підтримати петицію про транспорт у нічний час – Запоріжжя Інфо

Неможливо дістати додому: запоріжців просять підтримати петицію про транспорт у нічний час

Мешканці Запоріжжя вже не перший рік страждають від неможливості дістатися додому після 21-ї години вечора.

Через цю проблему на відповідному сайті житель міста зареєстрував петицію, у якій звертається до міської влади із проханням запровадити нічний режим роботи громадського транспорту.

Автор петиції нарікає на те, що роботу громадського транспорту подовжують лише під час масштабних свят та концертів, в інший же час — після 21-ї години вечора людям доводиться діставатися додому на таксі, що у десятки разів дорожче.

При цьому, потенційний обсяг пасажиропотоку у вечірній та нічний час залишається на високому рівні, але громадський транспорт в ці години вже не працює.
Місто втрачає привабливість в тому числі і туристичну, адже нічне життя за останні 2 роки просто зникло, люди намагаються якомога раніше роз’їхатись по домівках.

Вночі, витрати пального нижче, оскільки половина світлофорів переходять у режим миготіння а кількість виходів одиниць громадського транспорту скорочується.
Впровадження нічного транспорту має покривати основні транспортні артерії та забезпечити громадян доступними засобами для переміщення по місту та додому після 21 години і до 00:00 в зимовий час та до 3:00 години в літній час

Автор петиції, яку можна підписати тут, просить владу забезпечити фактичне курсування вечірнього та нічного режиму громадського транспорту у Запоріжжі з 22:00 до 00:00 кожного дня у зимовий час, з інтервалом руху 20 хвилин; та з 22:00 до 03:00 кожного дня у літній час, з інтервалом руху 40 хв, а відповідні вимоги внести в договори з перевізниками.

Аби набрати потрібну кількість підписів (750), на час написання новини залишалось 59 днів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com