Мобільні групи продовжують контролювати дотримання карантинних вимог – Запоріжжя Інфо

Мобільні групи продовжують контролювати дотримання карантинних вимог

У Запоріжжі не припиняються перевірки дотримання карантинних вимог. Щодня мобільні групи відвідують заклади торгівлі, а поліція – перевіряє транспорт.

Сьогодні інспектували один з торгових центрів в Олександрівському районі. Фахівців цікавили наявність куточка для обробки рук, а також збирання використаних засобів захисту, проведення температурного скринінгу персоналу та графік вологого прибирання. За висновком перевіряючих, всі вимоги у ТЦ виконуються належним чином.

Головна спеціалістка Запорізького ГУ Держпоживслужби області Світлана Лавренко зазначає, декілька тижнів тому приходила до цього торгівельного центру із перевіркою. Порушення були, але на цей раз працівники виправилися.

Перевіряли патрульні сьогодні і в’їзд до міста на Південному. Інспектували пасажирський транспорт міжміського сполучення. В маршрутці із Дніпрорудного у водія лише одне щеплення. Однак підтвердити це документально він не зміг з технічних причин. Тож, правоохоронці перевірили його особу через базу даних.

Сам водій Ігор Турчін пояснює – йому довелося пройти 9 кіл пекла, аби отримати сертифікат. Перераховує – щоб зареєструватися у «Дії», потрібен будь-який документ. Чоловік із жодним банком не співпрацює, тобто не має картки. Додає, щоб виправити цей момент, пішов до відділення банку. І там проблеми – немає оригіналу його ідентифікаційного коду, а лише копія. А для того, щоб взяти паперовий сертифікат у лікаря, доведеться вистояти чергу у 6- 8годин. На останок водій сказав, що обурений такою ситуацією.
Такі перевірки транспорту проводять цілодобово. Додають, здебільшого і водії, і пасажири карантинних вимог дотримуються.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com