Маленькі запоріжці стали частіше потрапляти до лікарні з COVID-19 – Запоріжжя Інфо

Маленькі запоріжці стали частіше потрапляти до лікарні з COVID-19

Коронавірус нещадний до всіх без винятку. Ним хворіють і найменші жителі Запоріжжя. Дітей лікують у п’ятій дитячій міській лікарні. За жовтень там надали допомогу 170 юним містянам.

Для лікування дітей із ковідом у 5-й міській дитячій лікарні розгорнуто 150 ліжок, 12 з яких реанімаційні. Станом на зараз у медзакладі перебуває 24 дитини, 4 з яких потребують інтенсивної терапії. Лікарі зазначають, третя хвиля ковіду — найагресивніша. Директор КНП “Міська дитяча лікарня №5” Андрій Запорожченко говорить, нинішня хвиля – найбільш потужна з точки зору навантаження на лікарів та кількості госпіталізованих хворих.

Аби вчасно і кваліфіковано надавати допомогу маленьким пацієнтам , у медзакладі залучили до роботи спеціалістів з інших відділень – неонатологів, реаніматологів, хірургів та гематологів.

Медики зазначають, зараз ситуація потрохи стабілізується. В день тут приймають до 4 дітей, виписують близько 10. Найменшому пацієнтові було лише чотири дні від народження, найстаршому 17 років. Найбільше хворіють саме підлітки, зауважують медики. Зазначають, найчастіше діти інфікуються коронавірусом від батьків, які не щепились.

Тому медики вкотре наголошують на важливості вакцинації. Запевняють, це вбереже здоров’я не тільки дорослим, а й дітлахам. А ще просять усіх запоріжців дотримуватися карантину.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com