Лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги Запоріжжя отримала 15 кисневих концентраторів – Запоріжжя Інфо

Лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги Запоріжжя отримала 15 кисневих концентраторів

10 листопада, для пацієнтів ковідного відділення, розташованого у Запорізькій міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги передали 15 кисневих концентраторів. Закупило концентратори місцеве підприємство.

Про це повідомив директор лікарні Дмитро Івченко.

За його словами, на забезпечення хворих ковідного відділення витрачають півтори-дві тонни кисню щодоби. Ковідне відділення розгорнуте на 100 ліжок й на сьогодні заповнене. Всі його пацієнти потребують подачі кисню.

“Кисень — це йде безпосереднє подання для штучної вентиляції легенів, а ці концентратори — для тих хворих, які можуть, рухатись, можуть себе обслуговувати та дихають самі, але потребують постійного подання кисню”, — пояснив лікар.

Злата Некрасова, заступниця голови Запорізької облдержадміністрації наголосила на тому, що наразі у Запоріжжі немає потреби в апаратах штучної вентиляції легенів: “На сьогодні необхідність в апаратах ШВЛ у місті закрита, оскільки, буквально, в жовтні місто отримало 24 апарати ШВЛ на міські лікарні. Тому, в пріоритеті зараз інфузомати, кисневі концентратори та витратні матеріали”.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com