Коли проведуть тестування вантового мосту в Запоріжжі — відповідає начальник Служби доріг – Запоріжжя Інфо

Коли проведуть тестування вантового мосту в Запоріжжі — відповідає начальник Служби доріг

У Запоріжжі розпочали випробовувати вантовий міст на міцність.

Його будівництво перебуває на завершальній стадії. Генпідрядник вже провів тестування на з’їзді мосту. Сам міст планують випробовувати після укладання асфальто-бетонного покриття.

Про це повідомив начальник служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олег Галич.

Він розповів, що 16 грудня тестування проводились на з’їзді з вантового мосту на Набережну автомагістраль. Перевірку здійснював генпідрядник разом із проєктантами, а також із залученням підприємства “ДерждорНДІ”, яке здійснює науковий супровід.

“Тестування складалося з 30 вантажівок у 12 тонн (це 384 тонни). Дивилися подачі, як реагують там всі споруди. За результатами все нормально, ніяких зауважень немає у наукового супроводу та проєктних організацій”, — зазначи він.

У Запоріжжі почали тестувати вантовий міст

Олег Галич також додав, що згідно із проєктом, навантаження на міст та всі його споруди може складати близько 100 тонн. Сам міст планують випробовувати після укладання асфальто-бетонного покриття. Для тесту залучать 30 автомобілів по 12 тонн кожен, тобто загальна їх вага складатиме 984 тони.

За його словами, спочатку на мосту відкриють три смуги для автомобільного руху:

“Це автотранспортна магістраль безперервного руху, тому тут поки що, якщо відкривається рух по верховій частині вантового мосту, то він буде здійснюватися з о. Хортиця на Набережну по трьох смугах, а з міста на о. Хортиця всі будуть повертатися через міст Преображенського по двох смугах в одному напрямку. Поки що так, до повного відкриття мосту”.

У Запоріжжі почали тестувати вантовий міст

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com