Дві доби в аеропорту: у Запоріжжі сотні туристів не можуть вилетіти до Єгипту – Запоріжжя Інфо

Дві доби в аеропорту: у Запоріжжі сотні туристів не можуть вилетіти до Єгипту

Рейс авіакомпанії “Азур Ейр”, зафрахтований туристичним оператором “Анекс Тур”, мав вилетіти зі Запоріжжя ще 28 грудня о 8 ранку. Але не вилетів.

Ба більше, не сталося цього й 29 грудня. Дві доби туристи мало не в шоковому стані перебувають в аеропорту без чіткого розуміння, коли ж нарешті зможуть потрапити на відпочинок.

Майже 200 туристів вже другу добу не можуть вилетіти зі Запоріжжя до Єгипту.

В аеропорту Запоріжжя склалася прикра ситуація з українськими туристами, які вже другу добу не можуть вилетіти до Єгипту.

  • Рейс за планом мав відправитися до курортного Шарм-ель-Шейху ще о 8 ранку 28 грудня.
  • Зрозуміло, що більшість пасажирів прибули до аеропорту ще за кілька годин до рейсу.

Як розповіли журналістам самі туристи, 186 людей увесь день просто поневірялися в аеропорту, не маючи чіткого розуміння, коли ж зможуть вилетіти на відпочинок. На ніч їх поселили у готель.

  • 29 грудня об 11 годині люди знову прибули в термінал, і їх вже навіть садили в літак – о 15.40. Але той так і не злетів.
  • Екіпаж літака повідомив, що заморожені гвинти, при цьому люди пробули на борту щонайменше 4 години.

Зауважте: мовиться про рейс QU-6231 зі Запоріжжя до Шарм-ель-Шейху, зафрахтований туроператором “Анекс Тур” в авіакомпанії “Азур Ейр”.

В аеропорту прокоментували ситуацію так: виліт усіх запланованих рейсів відбувся, а от “щодо ситуації із рейсом до Єгипту Azur Air Airlines – прохання звернутись за коментарями до представників авіакомпанії”.

Яка ситуація з вильотом рейсу QU-6231?

Наразі людям запропонували заповнити бланки з вимогою матеріальної компенсації вартості польоту й поселення в готелі. Рейс пообіцяли на 30 грудня.

У зв’язку з погодними умовами, рейс QU-6231 Запоріжжя – Шарм-ель-Шейх переноситься на 07:00 30 грудня 2021 за місцевим часом, – повідомили на сторінці ANEX Tour Ukraine у фейсбуці.

Інший коментарів чи пояснень від туроператора не було.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com