Де у Запоріжжі можна отримати робітничу професію та працевлаштуватися всього за три місяці – Запоріжжя Інфо

Де у Запоріжжі можна отримати робітничу професію та працевлаштуватися всього за три місяці

Компанія Метінвест забезпечує стабільну роботу навіть в умовах пандемії.

Пандемія коронавірусу ознаменувалася не лише тривалим карантином, але й серйозною економічною кризою. Більшість підприємств в Україні були змушені поставили свою діяльність на паузу. Постраждали в першу чергу працівники галузі обслуговування.

Але є сектори, робота яких забезпечує життєдіяльність країни, залишилися працювати. Вирішальними факторами стабільної роботи цих підприємств, стовпами на яких вони втрималися в кризові часи, стала їх власна соціальна відповідальність. У нашому регіоні прикладом відповідального роботодавця є компанія Метінвест. Вона не тільки втримала стабільну роботу своїх підприємств та зберегла робочі місця, а й значно посилила соціальний захист своїх працівників у кризові часи.

Роль роботодавця в цей кризовий рік обговорювали у телепрограмі «День. Тема» на телеканалі TV5, гостем якої став начальник управління підбору, комплектування та розвитку персоналу комбінату «Запоріжсталі» Сергій Койпиш.

Що сьогодні може запропонувати Компанія Метінвест, як роботодавець?

— Зазначу, що Метінвест – це більше, ніж гірничо-металургійна компанія у загальному розумінні, — відзначив Сергій Койпиш. — Ми, як будь-який бізнес, звісно,  зосереджені на виробничих, техногічних та бізнес-процесах та прибутку. Тому, що це  дає  нам ефективну та стабільну роботу, яка дозволяє нам утримувати заробітну плату наших працівників на рівні високих стандартів у гірничо-металургійному комплексі України. А також гідний соціальний пакет для робітників. Ми пропонуємо робітникам «білу» зарплату, розширений соціальний пакет,можливість навчання,  простий та зрозумілий кар’єрний маршрут  та багато інших благ.

— Чи може молодь потрапити на підприємства Метінвесту без досвіду роботи?

— Звісно. Метінвест – якомога краще підходить у якості компанії для старту в професії. Ми системно проводимо ознайомчі заходи, розповідаємо про роботу у промисловості, запрошуємо на екскурсії та стажування. Тільки за неповний 2021 рік у нас пройшли практику близько 400 студентів всіх навчальних закладів.

Крім того, найкращі студенти виробничих спеціальностей отримують додатково стипендії від Метінвесту. В рамках стипендіальної програми 488 студентів отримали стипендії від Метінвесту.

На підприємстві ми теж не залишаємо молодь сам на сам з виробництвом. До кожного новенького для адаптації прикріплений куратор, досвідчений наставник, що допомагає робити перші кроки в професії. Крім того у нас багато молодіжних соціальних проєктів.

— А як можна влаштуватися на роботу в компанію тим громадянам, у яких можливо є досвід, але не вистачає певної кваліфікації?

— Для цього у нас  існує Центр кар’єри Метінвест, що працює у форматі «єдиного вікна». Всі кандидати ринку праці можуть звернутися туди за консультацією зі складання резюме, перенавчання та отримання роботи. Центр кар’єри забезпечує весь процес працевлаштування – від написання резюме до співбесід, оформлення документів та зарахування в штат.

Крім того, зараз, Центр кар’єри Метінвест спільно з центром зайнятості створили нову програму навчання кандидатів, які зможуть отримати робітничу професію та бути працевлаштовані у нашу компанію всього за три місяці.

— Щодо карантину — як працювали і працюють металургійні підприємства?

— В період пандемії, карантину ці роботодавці відповідальні за свої колективи. Група Метінвест, комбінат «Запоріжсталь» одними з перших відреагували на появу ризику розповсюдження COVID-19 у колективах. Ми оперативно запровадили комплекс заходів для максимального захисту наших працівників — як епідеміологічних, так і економічних. Ми навчилися жити і працювати в умовах пандемії. Підприємства безперебійно працюють, робочі місця збережено.

Ті співробітники, які тимчасово переведені на віддалений режим роботи, одержують заробітну плату вчасно та повною мірою.  Ті запоріжсталівці, у яких було виявлено COVID-19, не залишилися наодинці зі своєю проблемою. Комбінат допомагає їм, розширивши межі діючих програм добровільного медичного страхування.

— Нині актуальна тема вакцинації. Як «Запоріжсталь» працює у цьому напрямку?

— Ми бачимо, що у всьому світі «затягують паски» тим, хто ігнорує єдину дієву міру зупинення пандемії – вакцинацію. Зі свого боку підкреслю, що у компанії Метінвест та її підприємствах у Запоріжжі створено усі умови для простої доступної вакцинації. Створено пункт вакцинації у адмінбудівлі «Запоріжсталі» поза територією заводу, аби усі бажаючі співробітники та їх рідні могли вакцинуватися. Там на постійній основі працює медична бригада. У медпунтах «Запоріжсталі» також організовано роботу мобільних бригад вакцинації.

Ми надаємо можливість кожному працівнику та його родині безкоштовно вакцинуватися у нормальних умовах.

— Метінвест має високий рейтинг у переліку соціально орієнтованих компаній України та світу. Чому вам довіряють та вас обирають у якості роботодавця?

— Компанія Метінвест — це важливий елемент економіки України, він забезпечує 5 % ВВП. Заробітна платня на підприємствах Метінвесту на 50% вища за середню в Україні.

Крім того зазначу, що у нас працює команда професіоналів. Й ми залюбки запрошуємо професіоналів у нашу команду.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com