Чоловік із Єгипту виборює в запорізькому суді право бачитися з доньками – Запоріжжя Інфо

Чоловік із Єгипту виборює в запорізькому суді право бачитися з доньками

Відстояти право на двох дітей, народжених у шлюбі з запоріжанкою, намагається громадянин Єгипту Харун Елхешен.

Про це чоловік повідомив Запоріжжя.

Подружжя проживало у Єгипті, але 5 років тому розлучилося. Рік тому чоловік приїхав до Запоріжжя, аби налагодити стосунки з доньками. Графік спілкування з молодшою був визначений минулим судовим засіданням. Нині розглядається справа щодо старшої.

Сьогодні на засіданні в Ленінському районному суді Запоріжжя мали визначитися з графіком спілкування Харуна Елхешена зі старшою донькою — 8-річною Софією. Але розгляд справи перенесли через відсутність адвоката відповідачки — колишньої дружини й матері їхніх спільних дітей Ганни Калініної.

Ми запропонували їй нашу відмову від стягнення з неї судових витрат щодо даного процесу, якщо вона визнає позов у межах висновку органів опікиВідповіді ще не надано, однак, сподіваємось на її погодження на ці умови та відмову стягнення з неї судових витрат”, — каже адвокатка чоловіка Ірина Коломоєць.

тато з єгипта

Головна спеціалістка служби у справах дітей по Дніпровському району Запоріжжя Юлія Смоленська каже, що ситуацію вже розглянули на комісії з питань захисту прав дитини, яка відбулася 18-го листопада.

“Рекомендація була надана до суду у вигляді висновку, що батько буде бачитися з дитиною щосереди, як він і просив, із 16.30 до 19.30. Без присутності матері, адже дитина вже 8-річна, і вона може комунікувати з батьком. Також у вихідні дні може проводити, через вихідні. А якщо дитина забажає з батьком відпочити, то, за домовленістю між батьками, дитина буде відпочивати з батьком”, — каже Юлія Смоленська.

тато з єгипта

За словами Харуна Елхешена, рік тому колишня дружина дозволяла бачитися йому з доньками. Але ситуація змінилася після того, як у неї з’явився цивільний чоловік. Відтоді, каже позивач, бачиться з дітьми зрідка, адже колишня дружина проти.

Є багато відео, що підтверджують, що вони чудово спілкувалися, були чудові стосунки, все було гаразд. А після їхнього домашнього “заточенія” діти почали боятися свого батька. І, на жаль, мати не йде назустріч щодо спілкування дітей із батьком”, — каже адвокатка Ірина Коломоєць.

тато з єгипта

“Я — батько і не залишу своїх дітей. Я вірю в українське правосуддя. Я спокійний і впевнений у тому, що отримаю справедливе рішення суду”, — каже Харун Елхешен.

Колишня дружина Харуна Елхешена була присутня на судовому засіданні, але відмовилася коментувати ситуацію. Зробила це телефоном бабуся дівчат Ірина Калініна.

Я завжди була за Харуна, завжди допомагала, була на його боці та піклувалася про нього як про рідну дитину. І зараз до нього у мене немає злості чи ненависті. Але він повинен знайти контакт — не зі мною, а з дітьми. Звідки ви взяли, що мати не хоче, щоб батько бачився з дітьми? Ніхто не забороняє дітям із ним зустрічатися, бачитися, грати, спілкуватися. Ніхто не забороняє. Це все — брехня”, — каже Ірина Калініна

Наступне судове засідання щодо цієї справи призначили на січень 2022-го року, дату поки не визначили.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com