Через сексуальну орієнтацію в Запорізькій області зацькували солдата ВСУ – Запоріжжя Інфо

Через сексуальну орієнтацію в Запорізькій області зацькували солдата ВСУ

23-річний солдат-контрактник, який 2,5 служить у ЗСУ, став жертвою цькування з боку товаришів по службі після переведення до Запорізької області.

В українській армії стався скандал, пов’язаний з ЛГБТ, розповідає Центр прав людини ZMINA. Солдат контрактної служби ЗСУ Влад Матвєєв став жертвою шантажу та погроз з боку співслужбовців через його сексуальну орієнтацію. Це сталося під час його перебування на бойовому чергуванні в Запорізькій області.

За його словами, 14 листопада він двічі позичив співслужбовцю свій смартфон, щоб той зателефонував батькам. Але, виявилося, що позичальник крадькома скопіював Владове особисте листування. З повідомлень було зрозуміло, хлопець належить до ЛГБТ-спільноти. Через це група співслужбовців почала його принижувати та шантажувати.

— Строковики думали, що через те, що вони розкажуть, що я такий, щось зміниться. Я сказав, — ви дізналися і що змінилося? […] На ранковому шикуванні назвали мене п*дором і геєм, – розповів хлопець.

У відповідь на це солдат написав рапорт, але керівництво жодним чином не відреагували на ситуацію. Навіть більше – командир батальйону заявив, що присутність ЛГБТ-людей в армії є неприйнятною, а кривдники й зовсім не понесуть покарання.

Про ситуацію розповіла уповноважена з прав людини Людмила Денісова та вже звернулася до міністра оборони за роз’ясненням та закликом проведення службового розслідування.

— Звертаюся до Міністра оборони України з проханням взяти під особистий контроль питання щодо здійснення службового розслідування за вказаним інцидентом, в тому числі щодо дій командира батальйону, та вжиття заходів з метою недопущення дискримінації, зокрема за ознакою сексуальної орієнтації, в Збройних Силах України, — написала Денісова.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com