686 літрів кисню на хвилину. 9-ту міську лікарню Запоріжжя обладнали кисневою станцією – Запоріжжя Інфо

686 літрів кисню на хвилину. 9-ту міську лікарню Запоріжжя обладнали кисневою станцією

9-та міська лікарня Запоріжжя, у якій розташоване найбільше в області відділення для хворих на COVID-19, отримала кисневу станцію з контейнером для безперебійного забезпечення киснем.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Ольга Ларіонова.

Киснева станція здатна виробляти 686 літрів кисню на хвилину. Це одна з перших кисневих станцій в області, яка була закуплена коштом держсубвенції.

“Це повністю субвенція з державного бюджету. Ці кошти, навіть, не перераховувались на регіон. На регіон була перерахована субвенція у 7 мільйонів гривень. На останній сесії облради ці гроші були розподілені, вони були передбачені на проєктування та на встановлення станцій. А самі станції надходять до нас, безпосередньо, з Києва”, — сказав голова облдержадміністрації Олександр Старух.

686 літрів на хвилину. 9-ту міську лікарню Запоріжжя обладнали кисневою станцією

Тендер на підключення кисневої станції до системи лікарні мають оголосити після Нового Року.

Загалом заплановано придбання 13 кисневих станцій для закладів охорони здоров’я І та ІІ хвилі боротьби з COVID-19. У Запоріжжі це міські лікарні № 1,2,5,6 та 5 міська дитяча лікарня, а у лікарні №9 встановлять другу кисневу станцію. Також кисневими станціями обладнають лікарні у Мелітополі, Токмаку, Енергодарі, Пологах, Якимівці та Бердянську.

Окрім того, сьогодні 9-та лікарня отримала 10 кисневих концентраторів та 6 інфузоматів — апаратів для автоматичного дозування ліків.

686 літрів на хвилину. 9-ту міську лікарню Запоріжжя обладнали кисневою станцією

Ці медичні прилади придбані коштом обласного бюджету. Загалом за 11,4 млн грн купили 58 інфузоматів, 116 кисневих концентраторів та витратні матеріали, які розподілять між 24 лікарнями Запорізької області.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com