13 ЗАПОРІЗЬКИХ ШКІЛ ПОВНІСТЮ ПОВЕРНУЛИСЬ ДО ОФЛАЙН-РОБОТИ – Запоріжжя Інфо

13 ЗАПОРІЗЬКИХ ШКІЛ ПОВНІСТЮ ПОВЕРНУЛИСЬ ДО ОФЛАЙН-РОБОТИ

У 13 запорізьких школах вакциновані усі працівники. А це значить, що навчаються офлайн там усі діти – з першого по одинадцятий клас. Зараз так працює і гімназія “Контакт”.

В одинадцятого класу гімназії “Контакт” урок історії України. Вчитель розповідає їм про різноманітні історичні пам’ятки та зауважує, що ця тема входить до ЗНО. Майбутні випускники уважно слухають. Розповідають, дуже раді повернутися до навчання офлайн, адже попереду іспити і підготуватись до них дистанційно значно складніше.

Учениця 11 класу гімназії “Контакт” Ксенія Мартиненко каже, на дистанційці ти сам маєш розбиратися з важкими питаннями, а з вчителем це зробити набагато легше.

Радіє бачити своїх учнів не через екран ноутбука і практична психологиня та вчителька гімназії “Контакт” Ольга Горова. Каже, живе спілкування зі школярами не замінить жоден гаджет.

Очна форма навчання можлива у гімназії “Контакт” ,адже всі працівники закладу пройшли повний курс вакцинації. Пані Ольга зробила щеплення ще влітку – за власним бажанням. Вакцинацію вона вважає питання питанням соціальної відповідальності кожної людини, котра піклується не лише за власне здоров’я, а й здоров1я усіх оточуючих.

Окрім стовідсоткової вакцинації колективу, у гімназії дотримуються і всіх карантинних вимог. Старшокласники виходять в коридор тільки у масці. Також тут встановлені рециркулятори повітря, які знезаражують приміщення. Є в гімназії і все необхідне для дезінфекції поверхонь.

Директорка гімназії “Контакт” Тамара Заварзіна запевняє, заклад повністю забезпечений дезінфекційними засобами для прибирання і для обробки рук, антисептиками. У закладі використовуються лише паперові рушники, лише рідке мило, є сушарки. Для кожного класу, згідно розкладу уроків розроблено графік провітрювання класних кабінетів. Діти мають змогу заходити на навчання використовуючи і головний вхід, і запасний вхід.

У міськдепартаменті освіти зазначають, станом на 16 листопада у Запоріжжі 13 шкіл, де весь персонал отримав по два щеплення. І щоденно ця цифра зростає. Заступниця директора міськдепартаменту освіти і науки Наталія Вітковська додає, ще у 50 закладах вакциновано 100% працівників, але частина персоналу отримала лише одну дозу. Загалом із 7 тисяч 560 працівників, які станом на 15 листопада працюють в освітній галузі Запоріжжя, 7 440 вакциновано. Тобто відсоток вакцинованих педагогів складає 98,41%.

У департаменті освіти кажуть, щоденно до списку шкіл із стовідсотковою вакцинацією персоналу додається по кілька закладів. Щойно всі працівники отримують другу дозу вакцини, школа автоматично перейде на очну форму навчання.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com