Запоріжжя готується до облоги – Запоріжжя Інфо

Запоріжжя готується до облоги

Голова Запорізької військової адміністрації повідомив, що Запоріжжя працює над створеням лінії оборонних споруд.

Голова Запорізької військової адміністрації Олександр Старух повідомив, що підприємства у Запоріжжі зайняті виробництвом товарів, необхідних для оборони.

“Всі готуються до облоги. Все місто працює спокійно, впевнено, створюємо лінію оборони відповідну і накопичуємо резерви. А так заводи працюють, виробляють необхідну продукцію, все, що потрібне для оборони мобілізоване і працює на оборону міста”, – сказав він.

За словами голови Запорізької військової адміністрації, у місті все готово для прийому біженців з Маріуполя і Волновахи. У області готові прийняти більше біженців, ніж планувалося раніше.

“Логістичні пункти розгорнуті, і ми майже 100 автобусів підготували для того, щоб відправити додатково на Маріуполь і Волноваху забрати людей, і гуманітарний конвой підготували із предметами першої необхідності. Така історія, коли пропонують зелений коридор і розпочинають бойові дії, або по дорозі підривають мости, по який цей коридор має бути утворений, а відхилятись від нього неможливо – виглядає цинічною брехнею”, – сказав він.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com