У Європі створили електромобіль вартістю 7500 євро – Запоріжжя Інфо

У Європі створили електромобіль вартістю 7500 євро

Іспанська компанія Silence офіційно представила свій новий субкомпактний електрокар Silence S04 зі знімними батареями. Його ціна складає лише 7 500 євро.

Розміри Silence S04 дуже невеликі. Так, його довжина становить 2,33 м, а ширина – 1,56 м. Такий автомобіль може легко маневрувати та паркуватися у містах. Його дизайн цілком сучасний з агресивними світлодіодними фарами та чорним пластиковим обвісом.

У салоні є два крісла та місткий багажник на 310 літрів, що дуже непогано для такого маленького автомобіля. Також є електричні склопідйомники, кондиціонер та система ABS, а вхід та запуск без ключа можливі через смартфон користувача.

У Європі створили електромобіль вартістю 7500 євро

Покупцям S04 будуть пропонувати у двох варіантах. Перший варіант оснащується електромотором потужністю 8 к.с. та батареєю на 5,6 кВт/год. Максимальна швидкість становить 45 км/год.

Другий варіант оснащується електромотором потужністю 19 к.с. та батареєю на 11,2 кВт/год. Максимальна швидкість сягає 90 км/год. Запас ходу – 149 км.

Батареї знімні, тому їх можна легко зняти та швидко замінити на станції Silence. Щоправда, ці станції є лише в Іспанії.

За чутками, продаж Silence S04 розпочнеться влітку 2022 року. У базовій комплектації цей електрокар коштуватиме 7500 євро.

У Європі створили електромобіль вартістю 7500 євро

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com