У НАТО визнали неможливою військову операцію в Афганістані без США – Запоріжжя Інфо

У НАТО визнали неможливою військову операцію в Афганістані без США

Генсек НАТО Йенс Столтенберг в інтерв’ю газеті The New York Times пояснив, що союзники США по НАТО не змогли б продовжувати військову операцію в Афганістані після виведення звідти американських військ.

За його словами, в квітні президент США Джо Байден проводив з партнерами по НАТО консультації з питання виведення військ з Афганістану, і всі союзники були згодні з його рішенням. Столтенберг зізнався, що без Штатів іншим членам альянсу було б неможливо продовжувати військову кампанію.

«Це нереалістичний варіант», — визнав Столтенберг. Він підкреслив, що збереження країнами-членами військових контингентів в Афганістані неминуче призвело б до збільшення їх військових витрат. Крім того, європейським союзникам було б вкрай важко добитися від парламентів виділення додаткових коштів і збільшення військового контингенту.

Також генсек заявив, що всі члени НАТО розуміли неминучість падіння афганського уряду і повернення до влади Талібану.

1 травня розпочався офіційний висновок військ США і країн Північноатлантичного альянсу з афганських територій. Після цього обстановка в країні загострилася, активізувалися сили «Талібану». 15 серпня бойовики оголосили про встановлення контролю на всій території Афганістану. 31 серпня весь іноземний контингент залишив республіку.
ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com