Сім дипломатів закликали політиків України та США не загострювати ситуацію навколо “плівок Деркача” – Запоріжжя Інфо

Сім дипломатів закликали політиків України та США не загострювати ситуацію навколо “плівок Деркача”

Сім американських дипломатів зробили заяву, пов’язану з резонансом, який викликали в суспільстві та міжнародному політикумі “плівки Деркача”. За словами колишніх семи послів, ситуація може вплинути на відносини США та України, які шикувалися протягом 30 років.

Про це повідомляє видання “УНІАН” з посиланням на аналітичний центр Атлантична Рада (Atlantic Coucil) у вівторок, 26 травня. У заяві експосли закликали політиків обох країн стримати свої пориви, які можуть призвести до необачних дій і ускладнення взаємин США з Україною.

У заяві зазначено, що Україна, як самостійна демократична держава, знайшла двопартійну підтримку в США. Також дипломати зазначили, що дана ситуація може вплинути на внутрішню політику США і відбитися на проведенні президентських виборів цього року.

“Ці зусилля просувають помилкові та токсичні судження, які не ґрунтуються на реальності відносин США та України з метою послабити відносини та посіяти чвари між нашими двома країнами. Це не служить інтересам жодної з країн”, – підкреслюють посли.

Також повідомляється, що американські експосли закликали чиновників США та України “уникати кроків, які підірвуть двосторонні відносини та відштовхнуть одну країну від іншої”. Заява була підписана Романом Попадюком, Стівеном Пайфером, Карлосом Паскуалем, Джоном Гербстом, Вільямом Тейлором, Джоном Теффтом і Марі Йованович.

Нагадаємо, позафракційний народний депутат України Андрій Деркач під час пресконференції 19 травня оприлюднив плівки, на яких нібито записані розмови президента України Петра Порошенка, віце-президента США Джо Байдена і глави Держдепу Джона Керрі. Оприлюднені записи низької якості, але Деркач стверджує, що голоси на них належать саме американським чиновникам і українському президентові.

У штабі кандидата в президенти США Джо Байдена назвали аудіозаписи “розмов” з Порошенком “повністю відредагованими”. Порошенко своєю чергою також заявив, що аудіофайли є сфабрикованими та запідозрив Офіс президента в причетності до російської спецоперації, яка має на меті зруйнувати двопартійну підтримку України в США.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com