Розпад Росії – неминучий, ми маємо підготуватись до нього – Запоріжжя Інфо

Розпад Росії – неминучий, ми маємо підготуватись до нього

Обвал цін на природні ресурси, що є одним із головних джерел російського бюджету, може негативно вплинути на економіку РФ. Та і без цього вже кілька років поспіль у глибокій стагнації. Зараз додадуться ще й наслідки пандемії.

Про це в інтерв’ю журналу “Країна” сказав дипломат Володимир Огризко.

“Соціальна криза в Росії з кожним роком поглиблюється. Прірва між народом і владною верхівкою збільшується. Національна проблема теж загострюється. Доходить до того, що деякі представники народів, чиї мови зникають через політику центру, проводять акти самоспалення. Все це накопичується й може вибухнути. Я вже не кажу про фактичну міжнародну ізоляцію – Росія впевнено перетворюється на країну-парію (із санскриту “пропащий, занепалий”, означає – одіозна особистість, покидьок)”, – вважає експерт.

За його словами, ми маємо це максимально використати.

“Інтерес України в тому, щоб сприяти якнайшвидшому зникненню путінського режиму. Він має стати історією. Виграють від цього перш за все народи Росії. Проте на Заході, на жаль, не підтримують цю ідею. Європа й США не хочуть кардинальних змін на політичному ландшафті РФ. Бояться неконтрольованого розпаду останньої імперії. Цим пояснюється двоїстість західної політики. З одного боку, засуджують Росію за злочини. З другого – намагаються навчити її демократії. Але це мавпяча робота. Росія в її теперішньому вигляді має стійкий імунітет до будь-якої демократії.
Зважаючи на глибинні внутрішні розлами, Росія не має перспективи як цілісна країна. Вона розвалиться. Важливе питання, чи будемо Захід і ми готові до цього. Вже зараз варто виробляти спільні сценарії дій на цей випадок. Щоб мінімізувати або навіть уникнути негативних наслідків такого розпаду. Це все одно станеться. Питання лише – як швидко”, – додає дипломат.

Повне інтерв’ю з Володимиром Огризком читайте у журналі “Країна” від 4 червня.

Захід має переглянути Будапештський меморандум 1994 року, щоб зупинити агресію Росії щодо України. Про це заявив віцепрем’єр-міністр України з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, саме нездатність Заходу зупинити Путіна щодо України призвела до ескалації гібридних військових дій РФ проти всього західного світу.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com