Росія не зможе втримати Донбас і Крим – Запоріжжя Інфо

Росія не зможе втримати Донбас і Крим

іце-прем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков вважає перспективи повернення під контроль України тимчасово окупованих Криму і частини Донбасу, цілком обнадійливими.

Про це він заявив в інтерв’ю виданню «Новини Донбасу».

«Крим – це наземний авіаносець, який стратегічно потрібний для присутності у Чорному морі, ми це розуміємо. Донбас – це карта, що тимчасово розігрується Росією, передусім, аби втримати Крим. І треба про це пам’ятати. Слід розуміти, що Донбас ми повернемо швидше, ніж Крим. Крим ми теж повернемо, просто на все свій час. Це паралельні треки, але вони будуть рухатися»

На думку міністра, Донбас і Крим просто не зможуть існувати в російській матриці, і у жителів цих територій в певний момент з’явиться така неприязнь до зовнішнього агресора, що Росія просто не зможе стримати цей порив.

«Сьогодні у Російській Федерації дуже багато людей з українськими прізвищами, зокрема і в армії. Тому що це козацька спадщина, ген. Навіть те, що відбувається на Донбасі, не може потрапити під матрицю Російської Федерації. Вона це не втримає, для неї це тимчасове явище» — Олексій Резніков, міністр з питань реінтеграції ТОТ.

Нагадаємо, 11 березня в Мінську були підписані домовленості про створення органу, яким фіксується суб’єктність ОРДЛО. Згідно з ними, Росія опинилася в статусі гаранта-спостерігача, нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ.

Олексій Резніков заявив, що підписавши цей протокол у Мінську, українська сторона не пішла далі, ніж її попередники в 2014 році.

Тим часом Кабінет міністрів назвав головну умову для проведення виборів на Донбасі восени поточного року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com