Росія здатна використати “ЛДНР” для розв’язання війни з Україною – історик – Запоріжжя Інфо

Росія здатна використати “ЛДНР” для розв’язання війни з Україною – історик

Промова Путіна дихала ненавистю до України, зазначив експерт.

Російська Федерація може використати самопроголошені “ДНР” та “ЛНР” для розв’язання війни з Україною – після імітації провокації РФ здатна надати псевдореспублікам підтримку згідно з договором про взаємодопомогу.

Українську сторону можуть звинуватити у тому, що вона нібито намагається повернути контроль над територією, захопленою бойовиками, розповів російський історик та політолог Андрій Зубов в ефірі каналу “Україна 24”.

За його словами, російський президент Володимир Путін визнанням “ЛДНР” нічого не отримає ні економічно, ні політично. 

“…сама промова Путіна дихала ненавистю до української держави, не до народу… саме до держави, яка наважується не підкорятися йому, а вибудовувати свою власну політику на зближення із Заходом, на включення в НАТО, в Євросоюз, ось це йому ненависне буквально до тряски. Тож, чи реалізував він свій план, визнавши “ЛДНР”? Ні… не здійснив… і нічого він не отримає ні політично, ні економічно…”, – сказав співбесідник.

Експерт побоюється, що визнання Путіним “ДНР” і “ЛНР” є лише кроком до добре продуманого сценарію.

“…Цей сценарій передбачає таке – “республіки” нові, визнані Кремлем, укладають, із ним вони вже уклали, договір про взаємодопомогу, російські війська входять у ці “республіки”, вони вже увійшли. Після цього робиться імітація провокації, що українська армія… намагається повернути… контроль над територією, яка оголосила свою незалежність…”, – зазначив історик.

Політолог підкреслив, що “після цього Росія може навіть відверто оголосити Україні війну, бо вона пов’язана із цими “республіками” договором про взаємодопомогу”.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com