Німеччина продовжує рятувати Північний Потік-2 - Запоріжжя.Info

Німеччина продовжує рятувати Північний Потік-2

Місцевий уряд землі Меклебург-Західна Померанія на цьому тижні завершить створення спеціальної юридичної парасольки для того, щоб захистити фірми з проєкту від американських санкцій, повідомляє “Більд”.

Захист від санкцій спробують забезпечити за допомогою новоствореної “фундації по захисту клімату”. Урядова фундація буде підтримувати і просувати активності по захисту клімату, і на першому місці буде стояти підтримка та захист проєкту “Північний Потік 2”, спільного з Росією. Через фундацію збираються проводити всі угоди, пов’язані з газогоном. Таким чином, компанії-виконавці виведуть з-під удару санкцій США, які спрямовані проти приватних, а не урядових установ.

Про рівень координації з “Газпромом” говорить той факт, що компанія яка займається Північним Потоком-2, вже погодилася підписати угоду про зняття відповідальності за можливі помилки, які можуть вчинити працівники фундації у зв’язку з діями по цьому проєкту.

Керівниками фундації будуть відомі політики від обох партій поточної коаліції, SPD та CDU, що за думкою “Більд”, показує повну підтримку місцевого уряду з боку федерального уряду під керівництвом Ангели Меркель.

Уряд Німеччини вирішив, що гроші все ж таки важливіше за принципи і навіть після отруєння ФСБ російського опозиціонера Навального, та після голосних заяв про санкції з цього приводу проти Росії, все ж таки вдається до усіх можливих заходів, щоб врятувати вигідний для німецької економіки газогін.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com