Лукашенко висловився про війну з Україною: тривала б “максимум 3-4 дні” (відео) – Запоріжжя Інфо

Лукашенко висловився про війну з Україною: тривала б “максимум 3-4 дні” (відео)

При цьому зараз він не вірить у можливість повномасштабної війни в Європі.

Олександр Лукашенко заявив, що якби почалася війна з Україною, вона тривала б “три-чотири дні”.

Про це він сказав в інтерв’ю російському пропагандистові Володимиру Соловйову.

“Ні, занадто комфортно ми живемо. Комфорт – це дуже важливо… Це просто на людському рівні”, – зазначив Лукашенко у відповідь на запитання про те, чи бачить він можливість великої війни в Європі.

Крім того, на думку самопроголошеного президента Білорусі, на Заході розуміють нібито безперспективність війни з силами Організації Договору про колективну безпеку.

“ОДКБ що показало (мова, вочевидь, про події в Казахстані)? Поки вони там розвернуться і перешлють сюди якісь війська, ми вже стоятимемо біля Ла-Маншу. … Сил скільки там у нас було? Всього нічого, але ми показали. А якби треба, там би збільшилися ці сили. Ми біля Алмати, а Путін у Нурсултані взяли аеропорти під контроль. … В Європі буде простіше. Вони що, цього не бачать? Тому вони розуміють, що безперспективно з нами воювати, перш за все, з Росією. Ми не говоримо про ядерну якусь та іншу зброю. Але нас краще не чіпати. Нас не чіпайте”, – сказав Олександр Лукашенко.

Пропагандист Соловйов своєю чергою заявив, що Захід не хоче воювати з ОДКБ, а нібито планує спровокувати конфлікт з Україною.

“Зрозуміло. Україна ніколи з нами не воюватиме: ця війна триватиме, ну, максимум три-чотири дні. Там нікому буде проти нас воювати. Ті, кого там показують з цими дерев’яними автоматами, як вони тренуються … Так ми зараз вийдемо з тобою в сусідній зал і знімемо на мобільний телефон тренування це і покажемо”, – відповів Лукашенко.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com