Десятки німецьких політиків брали відкати під час держзакупівель масок - Запоріжжя.Info

Десятки німецьких політиків брали відкати під час держзакупівель масок

У Німеччині спалахнув скандал навколо депутатів Бундестагу від правлячої коаліції. Вони за винагороду допомагали укладати держконтракти під час закупівель масок.

Як повідомляє телеканал ARD, на відкатах спіймали депутата від Християнсько-демократичного союзу Ніколаса Лебеля, який використав свою посаду для лобіювання китайського виробника масок, за що отримав комісію в розмірі 250 тисяч євро (по 12 євроцентів за кожну маску). Він вже заявив про свою відставку.

Його колега по коаліції депутат Бундестагу від Християнсько-соціального союзу Георг Нюсляйн також взяв 660 тис євро за лобіювання виробника масок, пише Spiegel. Політик брав участь у замовленні масок FFP2 державними органами. Нюсляйн оголосив про те, що піде у відставку з посади заступника голови парламентської групи ХДС/ХСС і не буде знову балотуватися в Бундестаг. Наразі прокуратура Мюнхена розпочала розслідування за підозрою в корупції.

Загалом, як з’ясувалося, майже два десятки  депутатів парламентів різних рівнів від правлячої коаліції лобіювали інтереси постачальників для федерального уряду або агітували за компанії, за що отримували певну винагороду. Лідери парламентської групи ХДС у Бундестазі Ральф Брінкгаус та регіональної групи ХСС Александр Добріндт різко засудили поведінку колег по парламенту. «Отримання народними депутатами грошових виплат за посередництво в постачанні медичних захисних засобів у рамках боротьби з пандемією викликає наше повне нерозуміння і суворе засудження», – написали вони. Керівники фракції зазначили, що така поведінка завдає шкоди репутації політсили і є неприйнятною.

Раніше правоохоронці викрили факт вимагання хабаря посадовцями Медичних сил Збройних сил України у розмірі одного мільйона гривень під час закупівлі медичних масок для української армії.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com