Covid-19 повернувся на свою батьківщину, в Ухані новий спалах після місячного затишшя – Запоріжжя Інфо

Covid-19 повернувся на свою батьківщину, в Ухані новий спалах після місячного затишшя

У китайському місті Ухань, провінція Хубей було зафіксовано один випадок захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19, а також 16 випадків безсимптомного інфікування. Перед цим на “батьківщині” коронавірусу спостерігалося затишшя більш ніж з місяць – останнього нового пацієнта виявили ще 3 квітня.

18 квітня Ухань був визнаний районом з низьким рівнем загрози, а 26 квітня з лікарні міста був виписаний останній пацієнт з коронавірусною інфекцією.

Коронавірус з Китаю, фото: Twitter @ChuBailiang

За даними міського комітету охорони здоров’я Ухань, хворим виявився 89-річний чоловік. З 25 січня він не покидав житлового комплексу, в якому проживає. 17 березня у нього підвищилася температура, з’явився озноб, протягом 10 днів чоловік приймав ліки вдома, після чого симптоми зникли, за медичною допомогою він не звертався. 15 квітня стан чоловіка знову погіршився. 6 травня людину похилого віку було госпіталізовано, у нього взяли тест на коронавірус SARS-CoV-2, який виявився позитивним.Також позитивним виявився і повторний контрольний тест.

Китайська влада також перевірила сім’ю госпіталізованого та інших мешканців житлового комплексу, в якому перебував чоловік. Усього виявили 16 безсимптомних носіїв, у тому числі інфікованою виявилася дружина пацієнта.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com