Зимовий карантин в Україні: У МОЗ анонсували перевірки гірськолижних курортів на Прикарпатті - Запоріжжя.Info

Зимовий карантин в Україні: У МОЗ анонсували перевірки гірськолижних курортів на Прикарпатті

До перевірок планують залучати поліцейських

У п’ятницю, 15 Січня, розпочнуться перевірки закладів громадського харчування на гірськолижних курортах Івано-Франківської області на предмет дотримання протиепідемічних заходів під час карантину. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

“Як головний державний санітарний лікар отримувати численні повідомлення про роботу у період карантин, ресторан, бар, розважальний закладів на гірськолижний курорт і в Львівський область... Як повідомили колеги з Івано-Франківської область, вже завтра відбутися перевірка заклад громадський харчування на гірськолижний курорт область з залучення Національний поліції”, – написав Ляшко.

Нагадаємо, в Україні 8 січня ввели посилені карантинні обмеження, які діятимуть до 24 січня 2021 року. У цей період не працюватимуть навчальні заклади, крім дитсадків, бари, ресторани і кафе (тільки навинос або на доставку), розважальні та культурні установи, Спортзали, фітнес-центри і басейни. У зв’язку з цим в деяких містах підприємці вийшли на акції протесту з вимогою дозволити їм працювати. 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com