ЗНО-2021: Вступники зможуть складати тест із використанням шрифту Брайля – Запоріжжя Інфо

ЗНО-2021: Вступники зможуть складати тест із використанням шрифту Брайля

Пройти тестування можна буде в додатковій сесії

В Україні з наступного року вступники з порушенням зору зможуть скласти зовнішнє незалежне оцінювання з використанням завдань, які буде надруковано шрифтом Брайля. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

“З 2021 року громадяни з вадами зору матимуть можливість під час додаткової сесії пройти зовнішнє незалежне оцінювання з використанням завдань, надрукованих рельєфно-точковим шрифтом Брайля”, – йдеться у повідомленні.

Завдання, надруковані шрифтом Брайля, будуть доступні з таких предметів, як українська мова та література, математика, історія України та біологія. 

Як зазначається, скласти ЗНО можна буде під час проведення додаткової сесії тестування.

Додається, що ЗНО з української мови для громадян з порушенням зору складатиметься з 18 завдань різного типу, зокрема і власного висловлювання, і на його виконання учаснику виділять 120 хвилин.

ЗНО з математики, написане шрифтом Брайля, має 20 завдань, серед яких 2 – це розгорнута відповідь. І на його виконання учасник тестування отримає 150 хвилин.

Тести з біології та історії триватимуть 120 хвилин, і за цей час школяр повинен виконати 34 і 40 завдань відповідно.

Процедура складання ЗНО людиною з порушенням зору нічим не відрізнятиметься від стандартної і матиме такі самі правила проведення, додали в центрі.

Раніше повідомлялося, що українські випускники вже з 5 по 19 січня зможуть зареєструватися на пробне ЗНО. Його вартість становитиме від 195 грн до 255 грн.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com